Trening pamięci Trening szybkiego czytania
#
 
Jesteś tutaj: Strona główna » Po treningach » Rekomendacje » Ten kurs naprawdę pomaga!

Ten kurs naprawdę pomaga!

Gabriela
Ten kurs naprawdę pomaga!

Ten kurs naprawdę pomaga!
Początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona do oferowanych przez stronę efektów i całej metody. Jednak kierowana ciekawością i chęcią wyrobienia sobie własnej opinii na temat tego typu kursów, o których przecież teraz sporo się mówi, zapisałam się w takim terminie, by mieć jak najwięcej wolnego od szkoły. Cena nie jest zawrotna więc pomyślałam że warto spróbować, zwłaszcza że zawsze czułam że czytam dość wolno, co często przeszkadzało mi na lekcjach polskiego czy na językach.
Moje przypuszczenia okazały się prawidłowe. Po wykonaniu testu szybkości miałam zaledwie 89 słów na minutę przy 56% zrozumienia tekstu!  To dwa razy wolniej niż przeciętny czytelnik. To jeszcze bardziej zmotywowało mnie by przyłożyć się do kursu.
Dzisiaj jestem już po całym miesiącu codziennych ćwiczeń i choć wiele razy myślałam że to na pewno nie jest dla wszystkich i że niektórzy po prostu nie są w stanie przełamać pewnych barier to muszę powiedzieć: dziś widzę, że było warto. Dzisiaj czytam prawie 3 razy szybciej, a i  rozumienie tekstu podniosło się do 70%.
Bardzo polecam zatem kurs każdemu, naprawdę bez względu na to, jak szybko czytacie, ale jeśli czytacie jak  przystało na przeciętna osobę ok 150 słów na minutę, to pomyślcie tylko o efektach!
Mi pomogło to bardzo na testach szczególnie, przełamało pewne obawy i zniwelowało bezsensowne przystanki podczas czytania, które bardzo źle wpływały na efektywność.
Dzisiaj zapisuje się na 2 moduł i mam nadzieję że da on równie dobre i zaskakujące efekty.

Gabrysia


1997 – 2018 Treningi technik i metod pracy umysłowej © 2007 All Rights Reserved superumysl.pl Projekt techniczny i wykonanie: GŁP
Polityka prywatności | SOCRATES Anna Pietraszek | Wyłączenie odpowiedzialności
SOCRATES - platforma treningowa SOCRATES - strona główna